«Слон та смугастий рейс». Київський цирк запрошує!

Нова програма “Слон та смугастий рейс”

триватиме з 25 січня по 21 квітня 2018 року

в Національному цирку України в м. Києві.

Мені довелося бути на відкритті програми.

Чесно кажучи, я не велика шанувальниця цирку,

але знати про те,

що відбувається навколо у світі мистецтва, варто.

Отже, що в новій програмі.

  1. Силачі! Точніше, силач! Силовий жонглер Фахриддін Ахназаров – 29-кратний рекордсмен Книги рекордів Гіннеса, підніматиме піраміду із заліза та асистенток, загальною вагою під 500 кг.
  2. Повітряні гімнасти на рамці Людмила та Олег Летичевські – романтично, артистично, в повітрі.
  3. Топ-номер (не для тих у кого слабкі нерви) – “Визволення під водою”. Ілюзіонист з Узбекистану Туйчи Хан у ланцюгах під водою, затримуючи дихання до 5 хвилин шукатиме ключ, щоб відімкнути замок та звільнити себе з водяного полону.
  4. Цікавий номер, де справді азарт, невимушена легкість та велика праця – “Комічний жонглер із собачкою” – Лівіу Тудор з Румунії.
  5. Естетичний вишуканий номер – “Повітряний гімнаст на штейн-трапе” Олег Спігін – золотий призер Міжнародного фестивалю в Італії.
  6. Як завжди – дресирувальники. Юлія та Микола Козирєви продемонструють трюки своїх вихованців: бенгальських та уссурійських тигрів. Цікаво, в номері візьме участь білий тигр Арні на прізвисько “студент”, адже він лише вчиться стрибати через вогняне кільце.
  7. Ну і “десерт” програми – слониха Майя під керівництвом дресирувальника Белуша Такача покаже свої таланти.

З несподіваного – у Цирку майже немає розеток, щоб зарядити телефон чи фотоапарат. Обійшла усі коридори для відвідувачів і знайшла лише єдину – в одному з кафе. У сусідньому кафе, розеток для візитерів немає жодної, як і у холі Цирку. Гадаю, у наш час техногенного розвитку, треба керівництву Цирку це врахувати і внести зміни. Бо треба крокувати в ногу з часом.

Please follow and like us:

One Response to «Слон та смугастий рейс». Київський цирк запрошує!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial